Kurumsal  

    Rezistans sektöründe,  çekirdekten yetişme kadrosu ve yılların tecrübesini edinmiş ekibi ile Öner Rezistans yenilenmiş yapısını Karabağlar'da kurmuştur. Tecrübesini, emeği ve kaliteli işçiliği ile birleştiren Öner Rezistans 2011 yılında rezistans üretimi ve satışı sektöründe dünyaya kapılarını açmıştır.

  

    Öner Rezistans gelişen teknolojinin yeniliklerini takip edip sanayi sektöründe kullanılmak üzere; Su ve Yağ Isıtıcıları, Semaver Isıtıcıları, Endüstriyel Mutfak Isıtıcıları, Fritöz Isıtıcıları, Quartz Cam Isıtıcıları, Çamaşır Makinesi Isıtıcıları, Şofben Isıtıcıları, Barbekü Isıtıcıları, Fırın Isıtıcıları, Tost Isıtıcıları ve her türlü özel rezistansı kendi bünyesinde üretmekte ve satışa sunmaktadır.

 

    Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve kaliteyi ön planda tutan firmamız sahip olduğu Marka Tescil, CE ve kalite Belgeli ürünleri ile güveninize layık olmayı sürdürmektedir. 

 

    Doğru zamanlarda doğru stratejik atılımları ile Öner Rezistans büyümesini sürdürmüş ve mali yapısını güçlendirmiştir. Öner Rezistans siz değerli müşterilerimizden aldığı güçle kararlı adımlarla gelişmesini sürdürmekte ve ürün portföyüne yeni rezistans çeşitleri ekleme çalışmalarına devam etmektedir.


     
   
   
     

 

 


...